SCOPHExchange Koordinatörlük Başvuru Formu

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Ulusal Halk Sağlığı ve Ulusal Staj Değişimi Takımları olarak SCOPHExchange Koordinatörlük başvurularının açıldığını duyurmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz!

SCOPHExchange öğrencilerin kendi ülkelerindeki sağlık sistemlerini geliştirebilmeleri için diğer ülkelerdeki Halk Sağlığı ve Küresel Sağlık ile ilgili farklı yaklaşımları öğrenmelerini sağlamak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda SCOPHExchange Koordinatörü; Halk Sağlığı alanında değişim yapabilmemiz için gereken şartları sağlamak amacıyla tüm sene boyunca çalışmalar yürütecek, diğer ülkelerle iletişim halinde bulunacak, ülkemize halk sağlığı alanında gelecek öğrencilerin programları, konaklamaları ve gelişimleri için Ulusal Halk Sağlığı ve Ulusal Staj Değişimi takımları ile koordineli olarak çalışacaktır.

SCOPHExchange Koordinatörlüğü için son başvuru tarihi: 23.09.2022’dir.

SCOPH İç Tüzüğüne göre SCOPHExchange Koordinatöründe aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

4.5.4.b-) SCOPHExchange Koordinatörlük başvurusu; özgeçmiş belgesi ve motivasyon mektubu ve/veya başvuru formu ile gerçekleştirilir. SCOPHExchange Koordinatöründe en az B1 düzey İngilizce bilme şartı aranır. Gereken durumlarda adaylar, mülakata alınabilir.

Başvurularınızı heyecanla bekliyoruz!

Herhangi bir sorunuzda bizlere ulaşabilirsiniz,

npo@turkmsic.org
halksagligitakimi@turkmsic.org
neo-in@turkmsic.org
neo-out@turkmsic.org
stajdegisimitakimi@turkmsic.org

 

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Halk Sağlığı Çalışma Kolu
Staj Değişimi Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.