Yönetim Kurulu Ulusal Takımları

 

Yönetim Kurulu Genel Asistanları:

  • Elif Taşkın - İstanbul Tıp Öğrencileri Birliği
  • İldem Öykü Ataş - Yeditepe Tıp Öğrencileri Birliği

 

Mezun İletişim Sorumlusu

  • Emir Erduğan - Ondokuz Mayıs Tıp Öğrencileri Birliği 

 

İç İlişkiler Takımı

  • 1. Bölge Koordinatörü: Ceyda Kutluluk - İstinye Tıp Öğrencileri Birliği 
  • 2. Bölge Koordinatörü: Beyza Karabıyık - Dokuz Eylül Tıp Öğrencileri Birliği
  • 3. Bölge Koordinatörü: Mehmet Doğukan Yıldız - Pamukkale Tıp Öğrencileri Birliği
  • 4. Bölge Koordinatörü: Beyza Şan - Atlas Tıp Öğrencileri Birliği
  • 5. Bölge Koordinatörü: Kasım Erdil - Maltepe Tıp Öğrencileri Birliği 
  • 6. Bölge Koordinatörü: Ahmet Deniz Kaçmaz - Osmangazi Tıp Öğrencileri Birliği 
  • 7. Bölge Koordinatörü: Almina Akgün - Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği 
  • 8.Bölge Koordinatörü: Hamit Doğan - Kahramanmaraş Sütçü İmam Tıp Öğrencileri Birliği 
  • 9.Bölge Koordinatörü: Mehmet Yiğit Kıran - Gaziosmanpaşa Tıp Öğrencileri Birliği 
  • 10. Bölge Koordinatörü: Ahmet Pekşen - Karadeniz Tıp Öğrencileri Birliği

 

Dış İlişkiler Takımı

  • Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı İrtibat Sorumlusu: Kerem Batuhan Yücel - Gazi Tıp Öğrencileri Birliği
  • Halk Sağlığı İrtibat Sorumlusu: Can Güler - Atılım Tıp Öğrencileri Birliği
  • Tıp Eğitimi İrtibat Sorumlusu: Arda Can Akyüz - İzmir Ekonomi Tıp Öğrencileri Birliği 
  • İnsan Hakları ve Barış İrtibat Sorumlusu: Ebru Göktaş - Abant İzzet Baysal Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Öğrenci ve Gençlik Kuruluşları İrtibat Sorumlusu: Alp Koltka - İstanbul Tıp Öğrencileri Birliği
  • IFMSA İrtibat Sorumlusu: Hasan Kutay Ulusoy - Giresun Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Basın ve Sosyal Medya Sorumlusu: Elgin Koçubaba - Demiroğlu Bilim Tıp Öğrencileri Birliği
  • Sempozyum Sorumlusu: Üveys Talha Aydemir - Atlas Tıp Öğrencileri Birliği 

 

Kaynak Arama Takımı

  • Ozan Kambalı - Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Yağmur Ağır - İstanbul Tıp Öğrencileri Birliği 

 

Çalışma Kolu Ulusal Takımları

 

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı

  •   Altay Yiğit Özdemir - Ankara Tıp Öğrencileri Birliği
  •   Ezgi Özsu - Dokuz Eylül Tıp Öğrencileri Birliği
  •   Heval Baran Elçi - Pamukkale Tıp Öğrencileri Birliği 
  •   Mustafa Robin Kara - Mersin Tıp Öğrencileri Birliği
  •   Onur Karadal - Mustafa Kemal Tıp Öğrencileri Birliği 
  •   Ömer Çelik - Kafkas Tıp Öğrencileri Birliği

 

İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı

  • Elifnaz Sönmezoğlu - Ankara Yıldırım Beyazıd Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Hüseyin Çevik - Abant İzzet Baysal Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Serdar Gerez - Mersin Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Uğur Ali Önderoğlu - İstanbul Tıp Öğrencileri Birliği
  • Zeliha Tayran - Bezmialem Tıp Öğrencileri Birliği 

 

Tıp Eğitimi Ulusal Takımı

  • Asya Soylu - Ankara Medipol Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Emre Gültekin - Trakya Tıp Öğrencileri Birliği
  • Dilara Aydemir - Sakarya Tıp Öğrencileri Birliği
  • Mehmet Güray Güneş - Süleyman Demirel Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Nazlı Ece Hüner - Yeditepe Tıp Öğrencileri Birliği 

 

Halk Sağlığı Ulusal Takımı

  • Bülent Poyraz Kutluay - İstinye Tıp Öğrencileri Birliği
  • Emir Can Çiçekler - Abant Tıp Öğrencileri Birliği
  • Metehan Macit - Akdeniz Tıp Öğrencileri Birliği
  • Simgesu Karakuş - Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği
 

Araştırma Değişimi Ulusal Takımı

  • NORE Asistanlığı: Ayşe İnci Dal - Erciyes Tıp Öğrencileri Birliği 
  • NORE Asistanlığı: Eda Nursel Pelitli - Başkent Tıp Öğrencileri Birliği
  • SCORE Gelişim Asistanı: Mert Yiğit - Muğla Tıp Öğrencileri Birliği
 

Staj Değişimi Ulusal Takımı

  • NEO-GA: Berkay Gündüz - Ondokuz Mayıs Tıp Öğrencileri Birliği 
  • NEO-CBDA: Özge Özaydın - Demiroğlu Bilim Tıp Öğrencileri Birliği 
  • NEO-EDA: Mert Egemen Çalışkan - Osmangazi Tıp Öğrencileri Birliği
  • NEO-IDA: Doğa Sanem Altuğ - Kocaeli Tıp Öğrencileri Birliği
  • NEO-PRCA: Elif Nur Kaymaz - Okan Tıp Öğrencileri Birliği

 

 

Destek Birimleri Ulusal Takımları

 

Proje ve Girişimler Ulusal Takımı

  • Ateş Ükinç - Yeditepe Tıp Öğrencileri Birliği
  • Ouz Terzioğlu - Ondokuz Mayıs  Tıp Öğrencileri Birliği
  • Yasemen Şara Yıldız - Biruni Tıp Öğrencileri Birliği

 

Bilişim ve Haberleşme Ulusal Takımı

  • Ezgi Ceren Kutlu - İzmir Ekonomi Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Oğuz Erdik - Bezmialem  Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Zeynep Aslı Zırh - Ordu Tıp Öğrencileri Birliği

 

Yayın Destek Birimi Ulusal Takımı:

  • Aylin Kayaaltı - Altınbaş Tıp Öğrencileri Birliği
  • Elif Miray Karakuş - Ankara Yıldırım Beyazıd Tıp Öğrencileri Birliği
  • Sefa Abay - Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği
  • Selin Çelik - Başkent Tıp Öğrencileri Birliği

 

Kapasite Gelişimi Ulusal Takımı

  • Can Uzdilli - Osmangazi Tıp Öğrencileri Birliği
  • Recep Sencer Cinoğlu - Rize RTE Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Selin Su Belen - Cerrahpaşa Tıp Öğrencileri Birliği 
  • Zeynep Simla Gültekin - Atılım Tıp Öğrencileri Birliği