Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi; Birleşmiş Milletler, WHO (World Health Organization) ve WMA (World Medical Association) tarafından tanınan IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations)’nın bir üyesi olan ve bağımsız, kâr amacı gütmeyen, siyasi bir yapısı olmayan bir tıp öğrencileri birliği olan Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC)’nin destek birimlerinden biridir. Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi’nin misyonu ve vizyonu, en yeni teknolojileri verimli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanarak tıp öğrencilerine katkı sağlamaktır.

 

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi; TurkMSIC’e ait olan bütün web sitelerinin, sosyal medya hesaplarının, haberleşme sistemlerinin ve aklınıza gelebilecek her türlü teknolojik altyapıların primer sorumlusudur. Bunların yanında yerel birlik sosyal medya paylaşımlarında kullanılan logoların Kurumsal Kimlik Kılavuzuna uygunluğunun kontrol edilmesiyle, ulusal takımların Discord rollerinin düzenlenmesiyle, turkmsic.org sitesine gelen üyelik taleplerini değerlendirmekle, yerel birliklerden gelen imza talepleriyle ilgilenmekle, yerel birlik Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi Direktörleri ile iletişimde kalarak sorularını cevaplandırmakla ve TurkMSIC bünyesinde kullanılan her sosyal medya ya da site platformlarında oluşabilecek minör ya da majör problemleri çözmekle yükümlüdür.

 

Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC) resmi sosyal medya hesapları;

 

Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC) resmi web siteleri;

Kafanıza takılan her türlü soru, belirtmek istediğiniz her çeşit görüş ve geri bildiriminiz için bilisimvehaberlesmetakimi@turkmsic.org mail adresine ulaşmayı unutmayın!