Ulusal Takımlar

İç İlişkiler Takımı:

  • 1&2. Bölge Koordinatörü: Hasan GÖKAY - Medipol Tıp Öğrencileri Birliği
  • 2&4. Bölge Koordinatörü: İrem YETİK - Bezmialem Tıp Öğrencileri Birliği
  • 3&5. Bölge Koordinatörü: Hazar Ömer ELİTAŞ - Acıbadem Tıp Öğrencileri Birliği
  • 3&6. Bölge Koordinatörü: Ebru GÖKTAŞ - Abant Tıp Öğrencileri Birliği
  • 7. Bölge Koordinatörü: Elif Gül ANT - Osmangazi Tıp Öğrencileri Birliği
  • 8. Bölge Koordinatörü: Ayşe Nur Özen - Mersin Tıp Öğrencileri Birliği
  • 9. Bölge Koordinatörü: Ece BÜYÜKKÖROĞLU - Hitit Tıp Öğrencileri Birliği
  • 10. Bölge Koordinatörü: Simay ERDAĞI - Karadeniz Tıp Öğrencileri Birliği

Dış İlişkiler Takımı:

  • İbrahim Gökçe | Halk Sağlığı İrtibat Sorumlusu - Acıbadem Tıp Öğrencileri Birliği
  • Üveys Talha Aydemir | Öğrenci ve Gençlik Kuruluşları İrtibat Sorumlusu - Atlas Tıp Öğrencileri Birliği
  • Ardış Barış Doğu | IFMSA Sorumlusu - Mustafa Kemal Tıp Öğrencileri Birliği

Kaynak Arama Takımı:

  • Mert Meriç -  Ankara Yıldırım Beyazıt Tıp Öğrencileri Birliği
  • Hüseyin Burak Kapısız -  Ankara Tıp Öğrencileri Birliği
  • Ahmet Taha Dursun: Acıbadem Tıp Öğrencileri Birliği
  • Halil İbrahim Gürbüzeli - Acıbadem Tıp Öğrencileri Birliği

Sempozyum Sorumlusu:

  • Fulya Çetinkaya - Ankara Tıp Öğrencileri Birliği

Araştırma Değişimi Çalışma Kolu Ulusal Takımı:

  • Elgin Koçubaba - Demiroğlu Bilim Tıp Öğrencileri Birliği
  • Özge Özcan - Celal Bayar Tıp Öğrencileri Birliği
  • Hüseyin Berke Güçtaş - Gazi Tıp Öğrencileri Birliği
  • Berkay Öz - Pamukkale Tıp Öğrencileri Birliği
  • Gülce Ergün - Ege Tıp Öğrencileri Birliği
  • Elif Sevde Meral - Bezmialem Tıp Öğrencileri Birliği | Gelişim Asistanı

Staj Değişimi Çalışma Kolu Ulusal Takımı:

  • Arda Can Akyüz - İzmir Ekonomi Tıp Öğrencileri Birliği  (NEO-CBDA)
  • Begüm Topkarcı - Biruni Tıp Öğrencileri Birliği | (NEO-EDA)
  • Merve Kapucu - Muğla Tıp Öğrencileri Birliği | (NEO-PRCA)
  • Osman Göktuğ Çolak - Mersin Tıp Öğrencileri Birliği | (NEO-MEA)
  • Ozan Arlıer - Gazi Tıp Öğrencileri Birliği | (NEO-GA)
  • Hasan Kutay Ulusoy - Giresun Tıp Öğrencileri Birliği | (NEO-RFA)

Halk Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Takımı:

  • Ayşe Billur Ziştovili - Ordu Tıp Öğrencileri Birliği
  • Çağın Bektaş - Yeditepe Tıp Öğrencileri Birliği
  • Özkan Kıvanç - Rize RTE Tıp Öğrencileri Birliği
  • Batuhan Altınok - Ankara Tıp Öğrencileri Birliği
  • Almina Akgün - Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği

Tıp Eğitimi Çalışma Kolu Ulusal Takımı:

  • Elif Özlem Güney - Hacettepe Tıp Öğrencileri Birliği
  • Gökçen Mumcuoğlu - Yüksek İhtisas Tıp Öğrencileri Birliği
  • İrfan Montazeri - Bahçeşehir Tıp Öğrencileri Birliği
  • İldem Öykü Ataş - Yeditepe Tıp Öğrencileri Birliği

İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu Ulusal Takımı:

  • Aleyna Kırılmaz - Mustafa Kemal Tıp Öğrencileri Birliği
  • İdil Sivaslı - Ankara Tıp Öğrencileri Birliği
  • Zeynep Doğan - Başkent Tıp Öğrencileri Birliği

Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi Ulusal Takımı:

  • İbrahim Yıldıztepe - Medipol Tıp Öğrencileri Birliği
  • Mert Şahin - Ankara Tıp Öğrencileri Birliği
  • Alper Şahin - Namık Kemal Tıp Öğrencileri Birliği
  • Simge Aydınyer - Başkent Tıp Öğrencileri Birliği

Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı:

  • Berkay Bektaş - Dokuz Eylül Tıp Öğrencileri Birliği
  • Cansu Sakin - Demiroğlu Bilim Tıp Öğrencileri Birliği
  • Eren Karakullukçu - Okan Tıp Öğrencileri Birliği
  • Şeyma Atun - Süleyman Demirel Tıp Öğrencileri Birliği