CSÜS Kongre KÇG Başvuru Formu

Sevgili SCORAngel, CSÜS Kongre KÇG Başvuru Formu'na hoş geldin!

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı olarak 2023-2024 dönemi CSÜS Kongre KÇG başvurularının açıldığını duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu olarak her yıl gerçekleştirdiğimiz Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongremizde aktivizmimizi bilim süzgecinden geçirerek savunuculuğumuzu bilimsel temellerle oturtarak desteklemeyi hedefliyoruz. Farkındalık oluşturduğumuz konulardaki güncel ve doğru bilgileri erişilebilir kılan Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi hepimizi bir araya getirirken bizlerin savunuculuğunu geliştirmektedir.

SCORA Kongre KÇG ekibimizin üyelerine kongrenin hazırlığında her alanda sorumluluklar verilmektedir. Bu sorumluluklar; kongrenin bu seneki temasına karar verme, oturum konularının seçilmesi ile bu oturumlara uygun dış paydaşların belirlenmesi, tüm süreçteki iletişim ve PR çalışmalarını kapsamaktadır. Tüm bu konularda CSÜS Kongre Koordinatörü ve SCORA Ulusal Takımımız ile birlikte görev alacaklardır. Ayrıca bu süre boyunca ekip çalışmasından oturum konuları belirlemeye, dış paydaşlarla iletişimden PR çalışmalarına her alanda bilimsel bir kongrenin nasıl hazırlanacağı ile ilgili tecrübe edinme imkanı bulacaklardır.

Hepimizin heyecanla beklediği Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongremize yeni ve renkli fikirler katmak, unutulmayacak bir organizasyonun mutfağında pişmek istiyorsanız hepinizin fikirlerini ve başvurularını bekliyoruz!

Koordinatör:
Ezgi Akgidener | scorakongre@turkmsic.org

Süpervizör:
NORA-A | Gamze Kepez | uremesagligitakimi@turkmsic.org

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.