SCOREVision Küçük Çalışma Grubu Koordinatörlüğü

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri, 

Araştırma değişimlerinin sürdürülebilirliğini ve akademik kalitesini en üst noktaya çıkarılmasında son derece önemli olan proje avının özverili, planlı ve düzgün bir şekilde gerçekleşebilmesi ve ülkemizde alınması için koşullarının çok uygun olduğu GAP (Global Action Project) projelerinin özendirilmesi ve sürdürülebilmesi amacıyla görev süren SCOREVision Küçük Çalışma Grubu Koordinatörlüğünü açmış bulunmaktan kıvanç duymaktayız.

SCOREVision Küçük Çalışma Grubunun amacı; Her proje IFMSA database’e yüklenmeden önce IFMSA supervising boarda gönderilir. Projeler kabul alabilir, revize edilmek üzere geri gönderilebilir ya da reddedilebilirler. Proje formunun tanıtılması, proje avının benimsetilmesi ve her yerelin başarılı bir şekilde proje avını tamamlayabilmesi için yol gösterilmesi, supervising boarda gönderilen projelerin kabul edilme oranının arttırılması, revize edilmek üzere gönderilen projelerin revizyon sürecinin en hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesi ve revizesi istenen, reddedilen projelerin oranını azaltılması, GAP projelerinin benimsetilmesi ve gerçekleştirilmesi için özendirilmesi sağlamaktır.

Araştırma Değişimi çalışma kolunun değişimlerinin işleyişlerinde kritik bir rol almak istiyor, Uluslararası değişim işleyişine hakimiyet kazanmak istiyor ve Türkiye'nin dört bir yanında LORE'ler ile tanışmak, iletişimde kalmak istiyorsan seni SCOREVision Küçük Çalışma Grubunun bir parçası olarak görmek çok isteriz.

SCOREvision KÇG hakkında daha fazla bilgiye, hazırlamış olduğumuz KÇG Öneri Formunu inceleyerek ulaşabilirsiniz.

(Bağlantı: https://docs.google.com/document/d/1l-F5P0yOHe9QUmv0eiYbwNhH61x0FGEA/edit?usp=drive_link&ouid=115789445890784019758&rtpof=true&sd=true)

Her türlü sorunuzda bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle,

Araştırma Değişimi Ulusal Takımı

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Araştırma Değişimi Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.