Olimpos Kampı

Başvuru Tarihleri
-
Etkinlik Sahibi
Halk Sağlığı Çalışma Kolu
İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu
Proje ve Girişimler Destek Birimi
Ev Sahibi Yerel Birlik
Bahçeşehir Tıp Öğrencileri Birliği
Etkinlik Şehri
İSTANBUL
Konaklamalı Etkinlik Ücreti
350₺
Etkinlik Tarihleri
21.10.2023 / 22.10.2023
Etkinlik Bilgileri

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,


   21-22 Ekim 2023 tarihlerinde Bahçeşehir Tıp Öğrencileri ev sahipliğinde gerçekleşecek olan SCORP & SCOPH & PSD Olimpos Kampı katılımcı başvurularının açıldığını sizlere duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız!


   İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı, Ulusal Halk Sağlığı Takımı ve Proje ve Girişimler Destek Birimi olarak sizler için hazırladığımız Olimpos Kampı, 14. Halk Sağlığı Yaz Okulu ve 7. İnsan Hakları ve Barış Yaz Kampı ve 3. PoSeiDon Gelişim Kampı'nın bünyesinde bulunduğu,  yeşil, turuncu ve morun birbirini tamamladığı ortak etkinliğimizdir. Etkinliğimizde yer alan Dış Paydaş Oturumu, Ulusal Takım Oturumları, SCORP&SCOPH&PSD Ortak Oturumu ve Akran Eğitimleri  ile Yerel Birliklerimizdeki gönüllülerimizin önümüzdeki döneme en iyi şekilde hazırlanmasını ve burada edindikleri kazanımları gelecekte kullanmalarını amaçlamaktayız. 


   Oturumlarımız Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü salonlarında, konaklama ise the Ottoman City Çağlayan'da gerçekleşecektir. 

      Konaklamalı Katılım Ücreti: 350 TL

      Konaklamasız Katılım Ücreti: 150 TL

   Konaklamalı katılım ücretimize 1 gece konaklama, 2 öğle yemeği,1 kahvaltı ve 1 akşam yemeği dahildir. Konaklamasız katılım ücretimize ise 2 öğle yemeği dahildir. Etkinlik aralarında kahve molaları için ikramlar olacaktır.

Oturum programımıza buradan ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dpceBHRCp07_hOBxitcJ-HL0Jay-lO6nKp13NhqRkLs/edit?usp=sharing)
  
   Yeşil, turuncu ve morun buluştuğu ilk etkinlik olma özelliğini taşıyan, sizler için özenle hazırladığımız etkinliğimize 11 Ekim 2023, 23.59'a kadar başvurabilirsiniz.
   
 
   Yeşil, turuncu, mor sevgilerimizle,
   Halk Sağlığı, İnsan Hakları ve Barış ve Proje ve Girişimler Ulusal Takımları adına, 

Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.