Uzatılmış 4. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Sempozyumu Katılımcı Başvurusu

Başvuru Tarihleri
-
Etkinlik Sahibi
İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu
Ev Sahibi Yerel Birlik
Biruni Tıp Öğrencileri Birliği
Etkinlik Şehri
İSTANBUL
Konaklamalı Etkinlik Ücreti
390₺
Etkinlik Tarihleri
15.04.2023 / 16.04.2023
Etkinlik Bilgileri

   Savaş ve barış ana teması üzerinden ilerleyecek; afet tıbbi, insani yardım ve zorlu koşullarda hekimlik atölyeleriyle güçlendirilecek olan etkinliğimiz 2 gün 1 gece sürecektir. Etkinliğimizin dış teması olarak belirlediğimiz eğlenceli temamız Avatar: Son Hava Bükücü'dür. Etkinliğimiz Biruni Üniversitesi'nde gerçekleşecek olup konaklama Kunlun Kensington Otel'de sağlanacaktır. Etkinliğe ve otele ulaşım konusunda servisler mevcut olacaktır. Etkinliğimizin sosyal programı çeşitli oyunlar oynayarak eğlenebileceğimiz Game for Big Kids'te gerçekleşecektir.

   Etkinliğimizin konaklamalı katılımcı fiyatı 390 Türk Lirası olup fiyata bir gece konaklama, 1 akşam/iftar yemeği,  1 sabah kahvaltısı, 2 gün öğle yemeği, aralarda ikram edilecek atıştırmalıklar ve etkinlik materyalleri dahildir. 

   Etkinliğimizin konaklamasız katılımcı fiyatı 90 Türk Lirası olup fiyata 2 gün öğle yemeği, aralarda ikram edilecek atıştırmalıklar ve etkinlik materyalleri dahildir. 

   Etkinlik ev sahibimiz Biruni Tıp Öğrencileri'nin iş birliğinde bulunduğu sponsorlar aracılığıyla çekilişler düzenlenerek etkinlik süresince 2 kişiye %100, 30 kişiye %50 İngilizce dil kursu bursu, 1 kişiye scrubs, 1 kişiye bone, 1 kişiye yaka ipi, 1 kişiye yoyo ve 30 kişiye kitap gibi ödüller kazanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bu doğrultuda başvuran ve çekilişe katılmak isteyen gönüllülerimizin başvuru formunda ilgili kısmı doldurması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

    Etkinliğimizde bir de sosyal sorumluluk projesine imza atmaktayız. 6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen depremler üzerine etkilenen 10 ilimizden birinde bir kitaplık kurmak amacıyla etkinliğe katılan katılımcılarımızı yanlarında bağışlamak için kitap getirmeye davet etmekteyiz. Kitap bağışına katılmak isteyen her yerel birliğin etkinlik katılımcısı olmadan bize kitapları ulaştırarak bu projeye destek olabileceğini belirtmek isteriz. 

   Etkinliğimize son başvuru tarihi 10 Nisan 2023, 18.00'dir.

 

   Herhangi bir soru veya sorununuza insanhaklaritakimi@turkmsic.org / norp@turkmsic.org adreslerinden bize ulaşabilirsiniz!

 

  15-16 Nisan'da, İstanbul'da görüşmek dileğiyle! 

Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.