Uzatılmış| 5. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Sempozyumu

Başvuru Tarihleri
-
Etkinlik Sahibi
İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu
Ev Sahibi Yerel Birlik
Ege Tıp Öğrencileri Birliği
Etkinlik Şehri
İZMİR
Konaklamalı Etkinlik Ücreti
675₺
Etkinlik Tarihleri
16.03.2024 / 17.03.2024
Etkinlik Bilgileri

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

 

Bu yıl son kez yüz yüze bir araya geleceğimiz, yıldızımız olan 5. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Sempozyumu’nun katılımcı başvurularının açıldığını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız! 

 

Bu yıl temasını “ Cesur Yeni Dünya: Haklar” olarak belirlediğimiz sempozyumda değişen ve gelişen Dünya’nın beraberinde getirdiği “yeni hakları” ve aynı zamanda insanlık tarihinde uzun zamandır yer etmiş, değişmeyen hakları ele alıyor olacağız.

 

 Etkinlikte Basın ve İfade Özgürlüğü; Malpraktis, Ötenazi ve Etiksel Tartışmalar ; Sağlıkta Kadın Hakları; Siber Suçlar ve Sosyal Medya; Değişen Dünyada Göç üzerine oturumlara ve siz katılımcılarımızın kendilerini geliştirebileceği çeşitli atölyelere yer vereceğiz. Etkinliğimizin dış teması olarak belirlediğimiz eğlenceli temamız The Office olarak belirlenmiştir. Bu dış tema özelinde cumartesi akşamı sosyal programımızda minik bir "Dundies Ödül Programı" olacaktır. 

 

Etkinliğimiz Ege Üniversitesi'nde gerçekleşecek olup konaklama Alican Otel'de sağlanacaktır.

 Etkinliğimizin konaklamalı katılımcı fiyatı 675 Türk Lirası olup fiyata bir gece konaklama, 1 akşam/iftar yemeği, 1 sabah kahvaltısı, 2 gün öğle yemeği, aralarda ikram edilecek atıştırmalıklar ve etkinlik materyalleri dahildir. 

 

Etkinliğimizin konaklamasız katılımcı fiyatı 350 Türk Lirası olup fiyata 2 gün öğle yemeği, aralarda ikram edilecek atıştırmalıklar ve etkinlik materyalleri dahildir. 

 

Etkinliğimizde siz gönüllülerimizin katkısıyla bir de sosyal sorumluluk projesi gerçekleştireceğiz. "Kalpleri ısıtmak için örüyoruz!" diyerek siz katılımcılarımızdan atkı örerek kalplerimizi ısıtmanızı istiyoruz. En çok atkı getiren yerel birliğe minik bir sürprizimiz olacaktır. Etkinliğimize başvurabilmek için turkmsic.org sitesine üye olmanız gerektiğini, üye olma basamaklarına ekte yer verdiğimiz dosyadan ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

 Bu güzel etkinlik planlamalarında primer rolü alan Sempozyum Koordinatörü ve Takımımıza bir teşekkürü borç biliriz.

 

İzmir’de görüşmek üzere!

Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.