SCORA Dergi KÇG Başvuru Formu

Sevgili SCORAngel, SCORA Dergi KÇG Başvuru Formu'na hoş geldin!

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı olarak 2023-2024 dönemi SCORA Dergi KÇG başvurularının açıldığını duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!

Cinsel sağlık ve üreme sağlığına ve haklarına erişim kapsamında yeterli Türkçe kaynak olmaması savunuculuğumuzu yürütürken bilgiye olan susuzluğumuzu pekiştirmektedir. Bunlar üzerine okuyacak veya yazacak bir platformun eksikliği ise hem güvenli kaynaklara ulaşabilecekleri hem de gönüllülerimizin kendilerini rahatça ifade edebilecekleri bir ortama ihtiyacı vurgulamaktadır. Multidisipliner bir platform olarak oluşturulmuş SCORA Dergi’de bilim, sanat, aktivizm ve çok daha fazlası bir araya gelmekte. Ayrıca SCORA Dergi dış paydaşlarla iletişimimizi güçlendirmekte, görünürlüğümüzü arttırmakta, okuyucularımızla dış paydaşlarımız arasındaki bilgi akışı için bir köprü vazifesi üstlenmektedir.

Bu yıl SCORA Dergi Takımı olarak çıkarmayı planladığımız dergimize röportaj, bilimsel makale, güncel haber, etkinlik tecrübesi, anı yazısı, fotoğraf, sanat köşeleri, çizim ve cinsel sağlık ve üreme sağlığı konularıyla ilgili akla gelen başka her türlü yaratıcı veya bilgilendirici içerikle katkıda bulunmanızı dört gözle bekliyoruz. Medyaya ve içerik üretmeye ilginiz varsa takıma başvurarak siz de bizlerle gökkuşağının ötesinde buluşabilirsiniz.

SCORA Dergi’nin geçmiş sayılarını incelemek için SCORArşiv’in ilgili kısmına buradan ulaşabilirsin.

Koordinatör:
Ezgi Kavak | scoramedya@turkmsic.org

Süpervizör:
NORA-A | Arda Barış Alçiçek | uremesagligitakimi@turkmsic.org

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.