SCORA X-Change KÇG Başvuru Formu

Sevgili SCORAngel, SCORA X-Change KÇG Başvuru Formu'na hoş geldin!

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı olarak 2023-2024 dönemi SCORA X-Change KÇG başvurularının açıldığını duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!

Ayrımcılıklara karşı rengarenk bir dünya yaratmak isterken savunucu kimliğimizi bir basamak yukarı çıkarabilmenin önemli bir adımı da farkındalığımızı küresel bir boyuta taşıyabilmek. Bunu gerçekleştirmenin en eşsiz yollarından biri de SCORA X-Change.

Bu yıl SCORA X-Change takımı olarak gönderdiğimiz gönüllülerimizin değişimlerini en güzel şekilde gerçekleştirerek eşsiz deneyimler ve anılarla dönmelerinde onlara yardımcı olacağız. Bunu yaparken de diğer ülkelerin SCORA X-Change fırsatlarını değerli gönüllülerimize duyurmak, başvuru ve değişim sürecinde yardımcı olarak gerekli bilgilendirmeleri yapmak temel görevlerimiz olacak.

Bunun yanında TurkMSIC olarak alacağımız SCORA X-Change ev sahipliğinde, ev sahipliği hazırlığı ve sürecinde yerel birliklere yardımcı olmak, belirlenen programı bir proposal hazırlayarak IFMSA'e iletmek, TurkMSIC olarak SCORA X-Change programımızı IFMSA sunucularında en iyi şekilde duyurmak ve programın en güzel şekilde işlemesine yardımcı olmak takım olarak yapacaklarımız arasında.

Benzersiz bir SCORA X-Change sürecinin mutfağında yer almak, insanların hayatında güzel izler bırakabilmek ve bütün bunları yaparken de bir takım olarak çok eğlenmek istersen başvurunu heyecanla bekliyoruz.

Koordinatör:
Oğuzhan Kısa | scoraxchange@turkmsic.org

Süpervizör:
NORA-A | Çağrı Gürpınar | uremesagligitakimi@turkmsic.org

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.