Turkuaz Dergi Ekibi Başvurusu

Merhaba Staj Değişimi Gönüllüsü,

Sana başvurusunu açmış olduğumuz Turkuaz Dergisi’nden bahsetmek istiyoruz. Değişim programımızın, organize ettiğimiz ulusal etkinliklerin, gerçekleştirilen uluslararası organizasyon ve toplantılarının, ulusal ve uluslararası yapılan çalışmaların bütün gönüllülerimizle paylaşılması; hem ulusal hem de uluslararası çapta tanınırlığımızın ve görünürlülüğümüzün artırılması için çalışma kolu olarak bir yayına ihtiyaç duymaktayız.

Turkuaz Dergi Ekibi, Türk Tıp Öğrencileri Birliği Staj Değişimi Çalışma Kolu’nun resmi yayını olan Turkuaz Dergisi’nin hazırlanmasında görev alır. Turkuaz Dergi Ekibi gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı ve değişim gönüllülerimizin sesini Turkuaz Dergisi aracılığıyla ulusal/uluslararası bütün gönüllülerimize ulaştırma vizyonuna sahiptir. Staj Değişimi Çalışma Kolu ile ilgili en kaliteli içeriklere Turkuaz Dergisi’nde yer vermeyi, Staj Değişimi konusunda bilgi düzeyini artırmayı amaçlar.

Son olarak 12.sayısı çıkan dergimizi bu sene birçok yenilik bekliyor. Gerek bültenler gerek dergimiz tanınırlığı adına yapacağımız çalışmalar için şimdiden çok heyecanlıyız. Başvurularınızı dört gözle bekliyoruz.

Değişimle kalın...

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Staj Değişimi Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.