16. Tıp Eğitimi Çalıştayı Beyin Takımı Koordinatörlüğü Başvurusu

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Eğitimimiz için söz hakkını kullanarak sorunlarımızı ve bu sorunların çözümlerine farkındalık oluşturmak için Tıp Eğitimi Çalışma Kolu olarak bu sene on altıncısını düzenleyeceğimiz Tıp Eğitimi Çalıştayı Beyin Takımı Koordinatörlük başvurularının açıldığını büyük bir mutlulukla sizlere duyurmaktayız.

Türkiye'nin dört bir tarafında eğitim gören tıp öğrencilerini bir araya getirerek hepimizin yaşadığı veya yaşamakta olduğu sorunları ortak bir ses haline getiren ve bu çıkan sesin savunuculuğun en önemli iletişim kanallarından biri olan bildiri şeklinde oluşturulması için düzenlenen Tıp Eğitimi Çalıştayı TurkMSIC içerisinde yer alan en büyük savunuculuk etkinliğidir.

Geçmiş senelerde olduğu gibi bu sene de savunuculuğun ve savunuculuk ruhunun özellikle yerel birliklerde görev alan gönüllülerimiz için anlaşılabilmesi oldukça önemli bu yüzden Tıp Eğitimi Çalıştayı içerinde ekleyeceğimiz münazara, poster sunumu gibi daha birçok fikir ile beraber savunuculuk için herkese örnek bir ulusal etkinlik gerçekleştirmek istiyoruz.

Tıp Eğitimi Çalıştayı Beyin Takımı Koordinatörü Beyin Takımı'nı yönetilmesinden ve takımıyla süpervizörler arasında köprü görevi görecek olan örnek ve ideal savunmacıdır.

Ulusal Tıp Eğitimi Takımı olarak başvurularınızı büyük bir sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz!

Sevgilerimizle..

 

16. TEÇ Beyin Takımı Koordinatörlüğü

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Sahibi Takım
Tıp Eğitimi Çalışma Kolu
Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.