İsot Kolonyası - Harran TÖB

"İsot Kolonyası" Harran Tıp Öğrencileri Birliği'nin çıkarmış olduğu tıp fakültesi öğrencilerine ait bir dergidir. Bilişim ve Haberleşme Destek Birimi ve Kapasite Gelişimi Destek Birimi'nin ortak çalışması olan bu dergide içerik oluşturulurken tek bir alana bağlı kalınmamış; bilimden sanata, eğlenceden güncel konulara kadar her okuyucuya hitap edebilecek içerikler oluşturulmuştur. Tıp fakültesinde eğitim süresi boyunca kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak, daha donanımlı hekimler olabilmelerine yardımcı olacak özel bilimsel içeriklere de yer verilmiş, Harran Tıp Öğrencileri Birliği'nin birçok üyesi dergiye katkı sağlamak için teşvik edilmiştir.

İsot Kolonyası Dergisi'nin Harran Üniversitesi web sitesinde kulüpler başlığı altında elektronik olarak yayınlanmış ve sadece tıp fakültesi ile kalmayıp diğer fakültelerin de dergiden haberdar olması sağlanmış, okunurluğu arttırılmıştır. İçerik oluşturma kısmında her dönemden öğrencilerin yanı sıra üniversitedeki hocalar da katkı sağlamış ve 29 kişinin emeği geçmiştir. 

Harran Üniversitesi'nin ilk öğrenci dergisi olan İsot Kolonyası Dergisi'ni çıkaran Harran Tıp Öğrencileri Birliği'ni, Yereller Podyumu'nun ilk etkinliği ve Kasım ayının favorisi oldukları için tebrik ediyoruz!

Dergiyi okumak için: https://edergi.harran.edu.tr/document/86/mobile/index.html

"Umarız tüm okurlarımız İsot Kolonyası ile burunlarına gelen mis gibi isot kokusu eşliğinde bir nebze olsun ferahlamışlardır."

Keyifli okumalar dileriz!

.