7. Proje Kampı

Başvuru Tarihleri
-
Etkinlik Sahibi
Proje ve Girişimler Destek Birimi
Ev Sahibi Yerel Birlik
Dokuz Eylül Tıp Öğrencileri Birliği
Etkinlik Şehri
İZMİR
Konaklamalı Etkinlik Ücreti
550₺
Etkinlik Tarihleri
06.01.2024 / 07.01.2024
Etkinlik Bilgileri

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

 

Dokuz Eylül Tıp Öğrencileri Birliği Ev Sahipliğinde 6-7 Ocak 2024 tarihlerinde İzmir'de gerçekleşecek olan, büyük bir heyecanla sizlerle bir araya gelmek için gün saydığımız 7. Proje Kampı katılımcı başvurularını açtığımızı duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz! 

 

Sizler için aylardır hazırlıklarını sürdürdüğümüz 7. Proje Kampı'nda birçok farklı kıymetli dış paydaşımız bizlerle olacak, desteklenmiş projelerimizin konuları kapsamında kendimizi geliştireceğimiz ve savunuculuğumuzu bir adım ileri taşıyacağımız oturumların yanında sizlerin seçiyor olacağınız farklı konularla ilişkili sorunlara yönelik adım adım projeler üreteceğimiz, bir fikrin projeleşme sürecine birebir dahil olacağımız hem eğlenip hem de proje kavramının derinliklerine dalacağımız 7. Proje Kampı'nın parçası olmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyor olacağız!

 

Oturumlar Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Konaklama ise Palm İnn Otel'de gerçekleşecektir. 

 

Katılımcı Ücretleri:

Konaklamalı katılımcı ücreti: 550 TL

Konaklamasız katılımcı ücreti: 350 TL

İlerleyen süreçte etkinlik ücretlerinde düşüş gerçekleşmesi beklenmektedir. 

 

Konaklamalı katılım ücretimize 6 Ocak Cumartesi günü öğle yemeği, akşam yemeği, 7 Ocak Pazar günü kahvaltı, öğle yemeği ve kahve molaları dahildir. 

Konaklamasız katılımcı ücretimize ise 6 Ocak Cumartesi günü öğlen yemeği, 7 Ocak Pazar günü öğle yemeği ve kahve molaları dahildir.

Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.