5. Ulusal Eğitmen Eğitimi

Başvuru Tarihleri
-
Etkinlik Sahibi
Yönetim Kurulu
Etkinlik Şehri
HİBRİT
Konaklamalı Etkinlik Ücreti
800₺
Etkinlik Tarihleri
21.05.2022 / 24.05.2022
Etkinlik Bilgileri

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Her yıl yüzlerce saat eğitime ev sahipliği yapan birliğimizin; ''Omurga Takımı'na katılıp birliğimiz gönüllülerinin ve kendinizin gelişimine katkıda bulunmak, eğitimler vermek ve Kapasite Gelişimi bünyesinde çalışmalar yapmak istiyorsanız Kapasite Gelişimi Çalışma Grubu olarak 5. Ulusal Eğitmen Eğitimi TNT Çalıştayı başvurularımızın açıldığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu sene 2 hafta sonu çevrim içi, 4 gün 3 gece yüz yüze olarak gerçekleştirmeyi planladığımız 5. Ulusal Eğitmen Eğitimi'ne başvurularınızı büyük bir heyecan ile beklemekteyiz.

Çevrim içi eğitimler, TurkMSIC 2022 Genel Kurulu ile çakışmayacak şekilde 21-24 Mayıs'ta gerçekleşecek yüz yüze eğitimlerden önce gerçekleşecektir.

Ev Sahibi: Henüz belli değil.

Tarih: 21 - 24 Mayıs 2022 (Yüz yüze eğitim tarihi)

Katılımcı Ücreti: 600-800 TL (Yüz yüze eğitim tarihine kadar seçilecek ev sahibi ile birlikte ücretin azaltılması için süreç yürütülecektir.)

Son Başvuru Tarihi: 17 Nisan 2022, 23.59’dur.

5. Ulusal Eğitmen Eğitimi Eğitmenleri:

Abdullah Yılmazgil (Koordinatör)

Gökçen İleri

Nuray Yağmur Belen

Can Uzdilli

Elif Beyza İşler

Necmiye Burcu Çakmak

Yasin Furkan Doğulu

Yüz yüze eğitimler ilk gün 09.00'da başlayıp dördüncü gün 18.00'da sonlanacaktır. Çevrim içi ve yüz yüze gerçekleşecek tüm oturumlara tam katılım sağlamak zorunludur.

Başvuru için son tarih 17 Nisan 2022, 23.59'dur. Bu tarih ve saatte başvuru formu otomatik olarak kapanacağı için başvurularınızı son akşama bırakmamanızı kesinlikle öneririz.

ÖNEMLİ NOT: Yazılı başvuruları 3 eğitmenimiz puanlayacak ve geri kalan eğitmenlerimiz ise başvuruların kişisel bilgilerinin gizlenmesinden sorumlu olacaktır. Eğitmenlerimiz başvurularınızı kişisel bilgilerinizi görmeden puanlayacakları için başvuru sorularında kimliğinizi belli edecek cevaplar vermemeniz büyük önem taşımaktadır. Yazılı başvuru sürecinin akabinde gelen başvuru sayısına göre, yazılı başvuruda en yüksek puanı alan belli sayıda katılımcı; eğitmenlerimiz tarafından mülakata alınacaktır. Mülakat sırasında, daha önceden belirlenmiş kriterlerlere göre puanlama yapılacaktır. Yazılı başvuru ve mülakat puanlarının aritmetik ortalamasının alınması sonucunda; en yüksek puanı alan gönüllülerimiz katılımcı olarak seçilecektir.

Herhangi bir sorunuz olursa kapasitecg@turkmsic.org adresine e-posta göndererek bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Bizlere her türlü sorunuz ve katkınız için ulaşabilirsiniz.

Bol kapasiteli günler dileriz.

Sevgilerimizle,

Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.