6. Proje Kampı

Başvuru Tarihleri
-
Etkinlik Sahibi
Proje ve Girişimler Destek Birimi
Ev Sahibi Yerel Birlik
Atılım Tıp Öğrencileri Birliği
Etkinlik Şehri
ANKARA
Konaklamalı Etkinlik Ücreti
385₺
Etkinlik Tarihleri
14.01.2023 / 15.01.2023
Etkinlik Bilgileri

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

  Atılım Tıp Öğrencileri Birliği Ev Sahipliğinde 14-15 Ocak 2023 tarihlerinde Ankara'da gerçekleşecek olan, büyük bir heyecanla sizlerle bir araya gelmek için gün saydığımız 6Proje Kampı katılımcı başvurularını açtığımızı duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz! 

Sizler için aylardır hazırlıklarını sürdürdüğümüz 6Proje Kampı'nda birçok farklı kıymetli dış paydaşımız bizlerle olacak, desteklenmiş projelerimizin konuları kapsamında kendimizi geliştireceğimiz ve savunuculuğumuzu bir adım ileri taşıyacağımız oturumların yanında sizlerin seçiyor olacağınız farklı konularla ilişkili sorunlara yönelik adım adım projeler üreteceğimiz, bir fikrin projeleşme sürecine birebir dahil olacağımız hem eğlenip hem de proje kavramının  derinliklerine dalacağımız 6Proje Kampı'nın parçası olmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyor olacağız!

Oturumlar Atılım Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Konaklama ise Animos Butik Otel'de gerçekleşecektir. 

Konaklamalı katılım ücretimize 14 Ocak Cumartesi günü öğle yemeği, akşam yemeği, 15 Ocak Pazar günü kahvaltı, öğle yemeği ve kahve molaları dahildir. 

Konaklamasız katılımcı ücretimize ise 14 Ocak Cumartesi günü öğlen yemeği, 15 Ocak Pazar günü öğle yemeği ve kahve molaları dahildir. 

Başvuru Formu
Başvuru yapmak için üye olmanız gerekmektedir.